ru lv

Ekokompānija

Firma „EKO TAXI” tika dibināta 2007. gadā, un pateicoties savai jaunībai, tika projektēta un izveidota, balstoties uz mūsdienīgiem sasniegumiem licencēto taksi pakalpojumu tirgū.
Mūsu firma piedāvā jums savu skatījumu par lukss klases servisu: jaunas elegantas automašīnas, augstas klases vadītāji un daudz patīkamu sīkumu ceļā. Jūs taisāties braukt darījumā vai ciemos? Palutiniet sevi ar patīkamu braucienu ar „EKO TAXI” automašīnu. Noteiktajā laikā mašīna gaidīs Jūs pie kāpņu telpas. Vadītājs kārtīgi saliks bagāžu un atvērs durvis tīri uzkoptajā un svaigi smaržojošajā, lielajā un mājīgajā „tava taksi” salonā. Pa ceļam var skatīties DVD, klausīties iemīļoto radio vai vienkārši vērot garām traucošās ainavas. Pilnīgajam komfortam salonā tiks izveidots jūsu personīgais „laiks”

Drošība un komforts... Tieši ar šiem vārdiem var apzīmēt mūsu galvenās prasības automašīnām. Mūsu autoparks ir nokomplektēts ar jaunām un komfortablām mašīnām, kuras atbilst visiem mūsdienu Eiropas drošības, ekoloģijas un tehniskiem standartiem
Visas mūsu automašīnas ir apdrošinātas pēc KASKO un OCTA programmām, ieskaitot pasažieru apdrošināšanu pret nelaimes gadījumu.

Drošai bērnu pārvadāšanai Jūs varat pasūtīt automašīnu, kura aprīkota ar speciālu bērnu sēdeklīti.

Mūsu dispečeru dienests nepārtraukti dienu un nakti seko mūsu klientu pasūtījuma izpildījumam. Katru dienu mēs cenšamies izdarīt visu, lai mūsu pakalpojumi būtu Jums maksimāli pieejami un ērti.
Būsim priecīgi Jūs redzēt mūsu pastāvīgo klientu vidū!
WebLab